Terméktervező siker a startup pályázaton

Másodéves Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszakos hallgatóink, Czikkely Anna és Becker Dóra sikeresen vettek részt az Újbudai Hallgatói Startup Pályázaton. A hallgatók az Integrált terméktervezési gyakorlat II tárgy során elkészített BOB készségfejlesztő játék koncepciójából kiindulva egy továbbfejlesztett változattal indultak a startup pályázaton, amelynek az egyik főnyereményt megnyerték: 1 millió forintot és szakmai támogatást kapnak a termék piacra juttatásához.

A fejlesztők így foglalták össze termékük főbb jellemzőit: „BOB egy táblafestékkel lekent, fából készült fejlesztő játék 4-8 éves óvodás és kisiskolás gyermekek számára, melynek célja több készség fejlesztése. BOB barátságos, egyszerű, letisztult formája hamar szerethetővé válik, ráadásul egyedivé tehető – ugyanis ahány tulajdonos, annyi féle BOB!”

Ezúton is gratulálok a csoportnak és felhívom a többiek figyelmét is, hogy várhatóan jövőre is lesz ilyen pályázat.

eloadas